Тур, маршрут Днів Вартість Березень Квітень Травень Червень

Баварія… на одному диханні

Львів – Оломоуц – Чеський Крумлов – Замок Нойшванштайн – Регенсбург – Львів

5

0 EUR

06.03

17.04

22.05

price_vienna_prague

Замовити тур: «Баварія... на одному диханні: Чеський Крумлов, Нойшванштайн, Регенсбург»Завантажити програму туру: «Баварія... на одному диханні: Чеський Крумлов, Нойшванштайн, Регенсбург»Де придбати?! тур: «Баварія... на одному диханні: Чеський Крумлов, Нойшванштайн, Регенсбург»Калькулятор для агентів: «Баварія... на одному диханні: Чеський Крумлов, Нойшванштайн, Регенсбург»

Базова вартість «LOW COST» 78 EUR

УВАГА! Обов’язковий депозит на факультативні програми – 19 EUR. Даний депозит буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

ВАЖЛИВО! ПОВІДОМЛЯЄМО! Даний тур «Баварія… на одному диханні» можна забронювати лише через агентства, що підписали з нами договір. У реалізації даного туру ТФ «Диліжанс-тревел» виступає як ЗАКРИТИЙ туроператор.

День 1.
07:30 – Збір групи на залізничному вокзалі. 08:00 – Виїзд зі Львова. Виїзд до Польщі. При швидкому проходженні кордону екскурсія по Оломоуці (11 EUR) – «Оломоуц – маленька Прага»

Докладніше ->
Оломоуц в Чехії – колишня столиця прославленої Моравії, один з найкрасивіших міст країни. Його часто називають другою Прагою, тільки більш спокійною і затишною. Невеликий за розмірами, він буквально переповнений визначними пам’ятками, архітектурними шедеврами і по праву вважається музеєм під відкритим небом. Його історичний центр лише трохи поступається за розмірами празькому і так само знаходиться під охороною. Оломоуц дивно мальовничий, його просторі площі прикрашають понад 20 фонтанів, шість з них присвячені римським богам і Юлію Цезарю, якому легенди приписують заснування міста.
Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

low_cost_prague_38_eurlow_cost_prague_lviv

День 2. Сніданок. Переїзд до Чеського Крумлова. Оглядова екскурсія по Чеському Крумлові «Казкове місто – Чеські Крумлов» (у вартості туру).

Докладніше ->
У кожного туриста, який побував в Празі, мучать наступні думки, чи є можливість «машиною часу» – туристичним автобусом – перенестись з 21 століття безпосередньо в 16 століття?! Команда «Диліжанс-тревел» з радістю реалізує Ваші думки. Місто з дивовижною атмосферою, наповненою з шуму води, ароматів квітів, неспішного ритму життя і аристократизму, що виходить від старовинних пам’яток архітектури. На його невеликій території можна побачити чимало цікавих місць: Крумловський замок, який після Празького Граду – є найбільшим архітектурним комплексом в Чехії, плащовий міст, Костел Святого Віта, Площа Згоди, міська ратуша…
Вільний час. Рекомендуємо:
– Вечірню програму «Чеські таємниці» (30 EUR).
Докладніше ->
Нічна пригода, наповнена враженнями, легендами та непередбачуваними історіями… Дегустація неперевершеного чеського пива, із зануренням в історію чеського пивоваріння та смачна вечеря з національними чеськими ставами. Де можна не лише добре і смачно відпочити, але і дізнатись таємниці, які повідають лише Вам. А після цього на Вас чекає захоплююча та незвичайна екскурсія по вечірньому місту Чеський Крумлов у супроводі середньовічної дами, в розкішному історичному вбранні та її доблесних лицарів, при світлі смолоскипів – і буде все так, як в глибокій давнині…

Нічний переїзд.

durres3_albania_dt1durres2_albania_dt1

День 3. Рекомендуємо:
– «Нойшванштайн – лебедина скеля казкового короля» (33 EUR + вхідний квиток). 

Докладніше ->
«На високій скелі, де на тлі небес у глибокій хащі розрісся чорніючий ліс, де серед тиші водоспад лише шумить, Білий замок, як лебідь, над лісом стоїть». Гордий та стрункий – мрія, втілена у камені, «замок-казка» височить серед засніжених вершин баварських Альп. Він засліплює своєю величчю, блиском і живописом, вражає сяйвом символічних і містичних знаків. «Королівське вогнище мистецтв», де ніколи не гриміла зброя і не стріляли гармати, а завжди звучала прекрасна музика й оживали герої давніх легенд, міфів та персонажі знаменитих опер Вагнера.

– «Стежками Людвика ІІ – палац Ліндерхоф» (36 EUR + вхідний квиток). 
Докладніше ->
Ліндерхоф – найдивовижніший з трьох побудованих баварським королем Людвігом II, палаців і замків. Це пишна будівля немов ховається в долині Грасвангталь., єдиний замок короля повністю добудований при його житті. Його називають «перлиною Баварії» не тільки через сліпучю білизну стін. це дивний симбіоз стилів бароко і рококо. Витончений і таємничий замок оточений зеленими садами.

Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Поселення в готель та ночівля.

durres3_albania_dt1durres2_albania_dt1

День 4. Сніданок. Рекомендуємо:
– екскурсію «Баварський велетень… BMW» (10 EUR + вхідний квиток). 

Докладніше ->
Що таке БМВ, або BMW або, як кажуть американці – «Бі Ем Дабл»? Тобто ми, звичайно, знаємо, що стоїть за цим скороченням, як виглядають ці прекрасні машини, і навіть знаємо скільки вони коштують. Але, як штаб-квартира міжнародної корпорації виявилася саме в цьому місці – поблизу Олімпійського стадіону на північному заході столиці Баварії? Як опинилися поруч один з одним завод БМВ в Мюнхені, а також світ і музей марки?

Переїзд в Регенсбург. Вільний час. Рекомендуємо:
– екскурсію «Регенсбургбаварська казка» (15 EUR).
Докладніше ->
Місто Регенсбург в Німеччині відноситься до тих міст, якими захоплюєшся щоразу при їх відвідуванні. Імперський розмах, тиха краса, особливий затишок, середньовіччя в сучасності … Все це він – старовинне місто Регенсбург, готовий показати Вам свої пам’ятки.
Історія міста сягає своїм корінням в глибину століть … Перші згадки про римської фортеці Castra Regina, побудованої за розпорядженням Марка Аврелія на місці повороту Дунаю, датуються ще 500 р н.е. Це четверте за чисельністю населення місто Баварії (після Мюнхена, Нюрнберга і Аугсбурга). Старе місто визнане об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Повернення в Україну. Нічний переїзд.

durres3_albania_dt1durres2_albania_dt1

День 5. Повернення в Україну. Приїзд до Львова. Орієнтовно до 18:00.

Замовити тур: «Різдвяні вогники: Кьольн, Дюссельдорф, Нюрнберг»Завантажити програму туру: «Різдвяні вогники: Кьольн, Дюссельдорф, Нюрнберг»Де придбати?! тур: «Різдвяні вогники: Кьольн, Дюссельдорф, Нюрнберг»Калькулятор для агентів: «Різдвяні вогники: Кьольн, Дюссельдорф, Нюрнберг»

У вартість туру ВКЛЮЧЕНО:
Зустріч кожного туриста представником фірми;
Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
Оглядова екскурсія по Чеському Крумлові;
Проживання 2 ночі в готелі 3-4* на базі ВB (сніданок);
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
Рекомендовані програми;
Медичне страхування на період туру – 5 EUR;
Для осіб, в котрих паспорти НЕ біометричні або потрібна віза:
Послуги візового центру – 22 EUR;
Консульський збір – 35 EUR;
Надання візової підтримки – 10 EUR/особа;
ДОДАТКОВІ послуги (за бажанням Ваших туристів):
Доплата за вибір місця – 10 EUR/особа;
Доплата за зміну місця – 10 EUR/особа;

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм 20 осіб.

 

79005, м.Львів, вул. І.Франка 50
Тел./факс: +38 (032) 242 58 18
e-mail: diligancetravel@gmail.com