Тур, маршрут Дні Вартість Листопад Грудень Січень Лютий

Різдвяна Європа: казковий настрій і тисячі вогнів

Львів – Зальцбург – Мюнхен – Львів

=> Німецька віза

4

price_vienna_prague

23.11

14.12

Запрошуємо насолодитись різдвяною атмосферою магічної резиденції австрійських імператорів – Зальцбурга та столиці Баварії – Мюнхена.

Абсолютна НОВИНКА на базі «Low Cost»!!! Пропонуємо відвідати одні з найкращих різдвяних ярмарків Європи – на 100%суперовий тур.

НЕ беремо: • ми не зобов’язуємо Ваших туристів купляти конкретні рекомендовані екскурсії • плату за місця комфорт-класу;

ВАЖЛИВО до ВИКОНАННЯ!!! • ми ЗОБОВ’ЯЗУЄМО Ваших туристів до…
файно-різдвяного настрою .)

Лише 2 (два) виїзди, кількість місць обмежена. Дякуємо за те, що Ви з нами :) 

Замовити тур: «Різдвяна Європа: казковий настрій і тисячі вогнів»Завантажити програму туру: «Різдвяна Європа: казковий настрій і тисячі вогнів»Де придбати?! тур: «Різдвяна Європа: казковий настрій і тисячі вогнів»Калькулятор для агентів: «Різдвяна Європа: казковий настрій і тисячі вогнів»

УВАГА! Реєстрація та видача документів на візу можливі лише при 100% оплаті замовлення

Базова вартість «LOW COST» 45 EUR

УВАГА! Обов’язковий депозит на факультативні програми – 20 EUR

Програма лояльності для партнерів
Km_&_Bonus

ВАЖЛИВО! ПОВІДОМЛЯЄМО! Даний тур «Різдвяна Європа: казковий настрій і тисячі вогнів» можна забронювати лише через агентства, що підписали з нами договір. У реалізації даного туру ТФ «Диліжанс-тревел» виступає як ЗАКРИТИЙ туроператор.

День 1. Безкоштовна зустріч кожного туриста представником фірми «Диліжанс-тревел». 14:30 – Збір групи на залізничному вокзалі. 15:00 – Виїзд зі Львова.
Виїзд до Угорщини. Переїзд по території Австрії. Нічний переїзд до Зальцбурга.

rovinji2_croatia_dt1krk_croatia_dt1

День 2. Приїзд до Зальцбурга. Оглядова екскурсія по Зальцбургу «Таємницями резиденції австрійських імператорів».

Докладніше ->
Прeкрacнi aльпiйcькi види i криcтaльнo чиcтi oзeрa, oтoчeнi вeличними гoрaми, пeчeри i нeймoвiрнo крacивi вoдocпaди, cтaрoвиннi зaмки, музeї i дивнa aрxiтeктурa у cтилi бaрoккo, прeкрacнi курoрти i бeзлiч пaм’ятoк принecли зacлужeну cлaву цьoму мicту. Цe дивoвижнe i дeщo нeзвичaйнe мicтo привeртaє увaгу i icтoрикiв, i любитeлiв миcтeцтвa, i дoпитливиx мaндрiвникiв, яким зaвжди знaйдeтьcя, щo пoдивитиcя в Зaльцбургу.

Вільний час. Рекомендуємо:
– «Зальцкаммергут »(25 EUR).
Докладніше ->
найбільший в центральній Європі, великий акваріум та зоопарк в «одному флаконі». Де кипить життя тропіків і океанських глибин – алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани – яких навіть власноруч можна погодувати. І все це в справжньому тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом та блискавкою… А ще в 11 метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми та розмірів з яскравим макіяжем та манікюром… Та торговий центр «Саmpona» – де можна закупитись смачними «гастрономічними сувенірами» з Угорщини…

– «Августинська пивоварня» (25 EUR).
Докладніше ->
Мости і набережні в прекрасній ілюмінації. Незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста. Чудові панорами, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО в культурну спадщину людства. 9 мостів через Дунай, які окільцьовують його неначе браслети: кріпосна гора з королівським палацом, Рибацький бастіон, Цитадень та один з найгарніших в Європі парламент.

відвідуємо різдвяний ярмарок у Зальцбургу!!!
Ночівля.

rovinji2_croatia_dt1

День 3. Сніданок. Переїзд до Мюнхена. Вільний час. Рекомендуємо:
– Оглядову екскурсію по Мюнхену «Мюнхен – столиця Баварії» (15 EUR).

Докладніше ->
Мюнхен – місто австрійських імператорів, талановитих музикантів, місто музики, вальсів та шикарних парків, чудового вина та ароматної кави… Відень дивує своєю величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Місто продовжує жити своїм минулим. Величне, привабливе, казкове місто чарує своїх гостей шармом та аристократичною витонченістю.
Екскурсія починається з можливості побачити такі історичні пам’ятки, як: Кільцевий бульвар – Рінг, Парламент, Ратушу, віденську оперу, зимову резиденцію династії Ґабсбурґів Хофбурґ і звичайно собор Святого Стефана – духовного символа історії та долі Австрії.

– Дегустація пива в пивному домі «Хофбройхаус» (30 EUR).
Докладніше ->
Хофбройхаус – .

відвідуємо різдвяний ярмарок у Мюнхені!!! Нічний переїзд до України (орієнтовний час виїзду з Мюнхена 21:30).

День 4. Повернення в Україну. Приїзд до Львова. Орієнтовно до 17:00. Подарунок фірми – пішохідна екскурсія по Львову.

Замовити тур: «Різдвяна Європа: казковий настрій і тисячі вогнів»Завантажити програму туру: «Різдвяна Європа: казковий настрій і тисячі вогнів»Де придбати?! тур: «Різдвяна Європа: казковий настрій і тисячі вогнів»Калькулятор для агентів: «Різдвяна Європа: казковий настрій і тисячі вогнів»

У вартість туру ВКЛЮЧЕНО:
Зустріч кожного туриста представником фірми;
Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
Оглядова екскурсія по Зальцбургу;
Проживання 1 ніч в готелі 3-4* на базі ВB (сніданок);
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
Рекомендовані програми;
Медичне страхування на період туру – 72 грн.;
Послуги візового центру – 22 EUR;
Консульський збір – 35 EUR;

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм 20 осіб.

 

79005, м.Львів, вул. І.Франка 50
Тел./факс: +38 (032) 242 58 18
e-mail: diligancetravel@gmail.com