Тур, маршрут Днів Вартість Листопад Грудень Січень Лютий

Різдвяні вогники

Львів – Дрезден – Страсбург – Баден-Баден – Нюрнберг – Львів

=> Польська віза

5

price_vienna_prague

25.11

19.12

Не зволікайте відвідати одну з найкращих європейських різдвяних ярмарок у Страсбурзі! Мікс французького та німецького колориту створить незабутні враження та казкові емоції у передріздвяний час.

Варта уваги подорож «Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден» за доступні кошти .)

УВАГА! При собі мати ФАЙНЕЗНИЙ НАСТРІЙ!!! • відсутність прихованих доплат – ГАРАНТУЄМО!!!

НЕ беремо: • курортних зборів в залежності від готелю • ми не зобов’язуємо Ваших туристів купляти конкретні рекомендовані екскурсії • плату за місця комфорт-класу;

Цей різдвяний вогник обери, час красиво проведи… )

Замовити тур: «Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден»Завантажити програму туру: «Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден»Де придбати?! тур: «Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден»Калькулятор для агентів: «Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден»

УВАГА! Реєстрація та видача документів на візу можливі лише при 100% оплаті замовлення

Базова вартість «LOW COST» 87 EUR

УВАГА! Обов’язковий депозит на факультативні програми – 18 EUR

Програма лояльності для партнерів
Km_&_Bonus

ВАЖЛИВО! ПОВІДОМЛЯЄМО! Даний тур «Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден» можна забронювати лише через агентства, що підписали з нами договір. У реалізації даного туру ТФ «Диліжанс-тревел» виступає як ЗАКРИТИЙ туроператор.

День 1. Безкоштовна зустріч кожного туриста представником фірми «Диліжанс-тревел».
07:30 – Збір групи на залізничному вокзалі. 08:00 – Виїзд зі Львова. Виїзд до Польщі. При швидкому проходженні кордону екскурсія по Вроцлаву (10 EUR) – «Квітці Європи, перлині серед міст».

Докладніше ->
Одному з найкрасивіших польських міст, місто 12 островів і більше 100 мостів. Тут можна знайти твори архітектури всіх епох, а безліч мостів, які підносяться на Одрі і парків надають місту особливу красу
Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

low_cost_prague_38_eurlow_cost_prague_lviv

День 2Сніданок. Приїзд в Дрезден. Рекомендуємо:
– Оглядова екскурсія по Дрездену «Саксонський монарх Дрезден» (15 EUR);

Докладніше ->
Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».

– «Дрезден з іншої сторони» (15 EUR) 
Докладніше ->
Під час якої запрошуємо Вас на правий берег Ельби. Ми проїдемось на дрезденському трамвайчику, прогуляємось до трьох замків на Ельбі звідки Дрезден, як на долоні з прекрасною панорамою з грандіозного оглядового майданчика. Побачимо найкрасивіший молочний магазин світу, внесений до книги рекордів Гіннеса, пройдемось по альтернативних вуличках міста, зазернемо в пасаж художників, де відчувається вплив архітектора Гундертвассера. І все це б здавалось в такому вже знайомому місті.

відвідуємо різдвяний ярмарок у Дрездені!!! Нічний переїзд до Страсбурга.

low_cost_praguelow_cost_prague_dresden

День 3. Приїзд до Страсбурга. Оглядова екскурсія «Страсбург столиця Європи»

Докладніше ->
Страсбург, будучи столицею Ельзасу, знаходиться в географічному центрі Західної Європи. Багато століть Страсбург, в чиїй культурі об’єднані французькі і німецькі традиції, був предметом суперечки двох сусідніх держав. Але настільки ж давно він став тим місцем, де велися переговори, що сприяють єднанню народів. Страсбурзький собор Нотр-Дам, площа Гутенберга і квартал «Маленька Франція».
Вільний час в Страсбурзі. Рекомендуємо:
прогулянку по річці Іль на кораблику (20 EUR)
Докладніше ->
Це ідеальний та один з найбільш вражаючих способів знайомства з цим дивовижним містом, оскільки маршрут проходить уздовж основних водних артерій міста, охоплюючи історичний центр і більшу частину монументальної архітектури, залишаючи по істині незабутні враження. Минаючи численні мости і старі шлюзи, ви подивитесь на мальовничі вулички району Йордаан, пропливете по старовинних і маленьких каналах міста, по широкій річці Амстел, повз сучасну архітектуру біля затоки Ай, що омиває Амстердам та інші знамениті місця столиці Нідерландів назавжди ставши зачарованими бранцями легендарної столиці. Повірте в системі каналів, що з 2010 року стали Об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, є чимало цікавого, адже недаремно Амстердам отримав прізвисько «Північна Венеція».

– оглядова екскурсія БаденБадену «Місто міліонерів» (10 EUR)
 
Докладніше ->
Це унікальна екскурсія по одному з найстаріших і колоритних кварталів в Амстердамі. Його вулиці павутиною оповили історичний центр, його запахи одурманюють перехожих. Можемо вас сміливо запевнити, більше ніде ви не охопите так багато заборонених аспектів життя, оповитих таємницями і чутками. Під час цієї екскурсії саме парадоксальне стане зрозумілішим. На нічне місто цікаво подивитися, але не менш цікаво і послухати про те, як влаштована індустрія любові та в яких провулках вас чекають сюрпризи.

відвідуємо різдвяний ярмарок у Страсбургу!!! Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Поселення в готель та ночівля.

low_cost_prague38eurlow_cost_praguelow_cost_prague_dresdenlow_cost_prague_lviv

День 4. Сніданок. Переїзд в Нюрнберг. Рекомендуємо:
– Оглядова екскурсія «Загадковий Нюрнберг» (15 EUR).

Докладніше ->
Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п’ятикілометрову стіну і замок Кайзербург. А нюрнберзський різдвяний ярмарок – байдужим не залишить нікого!

відвідуємо різдвяний ярмарок у Нюрнберзі!!! Повернення на Україну. Нічний переїзд до Львова.

low_cost_prague_38_eur

День 5. Повернення в Україну. Приїзд до Львова. Орієнтовно до 11:00.

Замовити тур: «Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден»Завантажити програму туру: «Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден»Де придбати?! тур: «Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден»Калькулятор для агентів: «Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден»

У вартість туру ВКЛЮЧЕНО:
Зустріч кожного туриста представником фірми;
Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
Проживання по маршруту готель 3-4* категорії зі сніданками;
Оглядова екскурсія по Страсбургу;
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
Рекомендовані програми;
Проїзд в громадському транспорті;
Медичне страхування на період туру – 90 грн.;
Особисті витрати (обіди, сувеніри);
Консульський збір – 35 EUR;
Послуги візового центру – 20 EUR;

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм 20 осіб.

 

79005, м.Львів, вул. І.Франка 50
Тел./факс: +38 (032) 242 58 18; Моб.: +38 (098) 546 79 79; +38 (063) 681 42 19
e-mail: diligancetravel@gmail.com