Тур, маршрут Дні Вартість Лютий Березень Квітень Травень

Секрети чеських королів

Львів – Прага – Львів

=> Чеська віза

4

price_vienna_prague

15.02

08.03

05.04

10.05

У вартості екскурсія по Празі. 1 (Одна) ніч в готелі безпосередньо в Празі на базі сніданку.

Перевага бронювання туру «Секрети чеських королів» по вартості Low Cost?

НЕ беремо: • послуг по оформленню візи • зобов’язання купівлі факультативу у Дрезден • платежів від не виїзду • оплату за гарантовані місця в автобусі;

Даний тур відрізняється від усіх турів тим, що Ви зможете насолодитись Прагою сповна. Жодних факультативних виїздів лише ПРАГА :)

Замовити тур: «Секрети чеських королів»Завантажити програму туру: «Секрети чеських королів»Де придбати?! тур: «Секрети чеських королів»Калькулятор для агентів: «Секрети чеських королів»

УВАГА! Реєстрація та видача документів на візу можливі лише при 100% оплаті замовлення

Базова вартість «LOW COST» 48 EUR

УВАГА! Обов’язковий депозит на факультативні програми – 17 EUR

Програма лояльності для партнерів
Km_&_Bonus

ВАЖЛИВО! ПОВІДОМЛЯЄМО! Даний тур «Секрети чеських королів» можна забронювати лише через агентства, що підписали з нами договір. У реалізації даного туру ТФ «Диліжанс-тревел» виступає як ЗАКРИТИЙ туроператор.

День 1. Зустріч кожного туриста представником фірми «Диліжанс-тревел». 18:30 – Збір групи на залізничному вокзалі. 19:00 – Виїзд зі Львова. Переїзд територією Польщі до Чехії. Нічний переїзд.

bucharest_romania_dt1bucharest6_romania_dt1

День 2. Приїзд до Праги. Оглядова екскурсія по Празі «Розкішна Прага».

Докладніше ->
Ви поринете в атмосферу Старого Міста, помилуєтель Вацлавською площею з її архітектурними ансамблями, відвідаєте головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! А на Карловому мості, біля статуї Яна Непомуцького, загадайте своє найпотаємніше бажання! Кажуть, що нездійсненних для Яна немає.
Вільний час. Рекомендуємо:
– захоплюючу екскурсію «Містична Прага» (13 EUR)
Докладніше ->
для всіх, хто хотів би зануритися в світ переказів, магії і казок. У цьому старовинному місті століттями жили маги і алхіміки, ясновидці та астрологи. У Празі розповідають про численні скарбниці та скарби, таємниці яких ще належить розгадати. Ви дізнаєтеся те, про що ніколи і не підозрювали. Ви пройдете по вуличках, які найчастіше не входять в програми інших екскурсійних маршрутів. Приєднуйтесь до нас, ця подорож воскресить у вас тягу до чудес і неодмінно змусить по-іншому поглянути на навколишній світ! Екскурсія для любителів чогось незвичайного і бажаючих почерпнути з історії Праги більше.

Ночівля.

durres3_albania_dt1durres2_albania_dt1

День 3. Сніданок. Вільний час у Празі. Рекомендуємо:
Градчани та Празький Град (10 EUR)

Докладніше ->
Під час цієї захоплюючої екскурсії Ви зможете оглянути королівське місто Градчани, всесвітньо відомі пам’ятники архітектури – відому празьку скарбницю Лоретту, Празький Град – постійну резиденцію чеських князів, королів і президентів, величний кафедральний собор Святого Віта, Старий королівський палац, базиліку Святого Георгія та легендарну Золоту Вуличку.

18:00 – Виїзд з Праги. Повернення на Україну. Нічний переїзд.

sofia5_bulgaria_dt1sofia6_bulgaria_dt1

День 4. Повернення в Україну. Приїзд до Львова. Орієнтовно до 12:00.

Замовити тур: «Секрети чеських королів»Завантажити програму туру: «Секрети чеських королів»Де придбати?! тур: «Секрети чеських королів»Калькулятор для агентів: «Секрети чеських королів»

У вартість туру ВКЛЮЧЕНО:
Зустріч кожного туриста представником фірми;
Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
Проживання 1 ніч в готелі 3-4* на базі ВB (сніданок);
Оглядові екскурсії вказані у програмі:
Прага;
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Рекомендовані програми;
Проїзд в громадському транспорті;
Медичне страхування на період туру – 80 грн.;
Послуги візового центру – 22 EUR;
Консульський збір – 35 EUR;

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм 20 осіб.

 

79005, м.Львів, вул. І.Франка 50
Тел./факс: +38 (032) 242 58 18
e-mail: diligancetravel@gmail.com