Відгуки

 

Дата поїздки: 07 березня 2013 Тур:

Секрети чеських королів


Їздили з дружиною в тур до Чехії: Секрети чеських королів. Зробили собі такий вікенд. Задоволені дуже, гарні гіди, не раз їздили і через інші туроператори, в даному випадку все було СУПЕР, все побачили, автобуси комфортабельні. Керівник Василь Петрів виконав велику роботу – передаємо ПРИВІТ! Готель також був суперовий в центрі в Праги не дась там на відшибі. Плануємо дальше продовжувати подорожувати з Диліжансом

Дмитро (Львів)

Дата публікації: 14.04.2013, 12:27
Дата поїздки: 24 серпня 2013 Тур:

А я на морі


Добрий день! Їздила цього літа у відпустку разом з Диліжанс-Тревел, та отримала масу задоволення.

Чудово складений маршрут поїздки, та екскурсійна програма: за відносно не довгий проміжок часу я побачила максимум всього та відпочила на морі!

Особливо хочу відзначити чистий автобус та дуже охайних водіїв, а також керівника групи -Василя! Йому особлива подяка за гарну подорож! Він дуже добре орієнтується в маршрутах, розказує багато цікавих фактів про відвідані нами місця та вміє зорганізувати добре всю групу!!!

Подорож була неймовірна, обовязково наступного літа повернуся в Італію, і точно з Диліжанс-Тревел!!!

Юля (Львів)

Дата публікації: 20.09.2013, 16:54
Дата поїздки: 30 грудня 2015 Тур:

Новорічний Будапешт


Христос Родився!!! Славімо Його!!! Всім привіт!

Мене звати Олеся їздила з хлопцем в тур: Новий Рік в Будапешті. Стільки настрою, а саме ПОЗИТИВНОГО!!! Різдвяна атмосфера продовжує піднесення такого настрою. Колективу Диліжанс-тревел низький уклін: все відпрацьовано на УРА. Готель нормальний, ескурсоводи просто СУПЕР. Керівником їздив з нами Юрій, привітний, добрий хлопчина, видно, шо з досвідом.

Єдиний мінус був ХОЛОД. Але їздимо не перший раз, і розуміємо, що при мінус -19 градусів морозу гарячо в автобусі не може бути в принципі!!!

Будапешт дуже сподобався, їздили також в Відень. Відень як на мене не такий красивий, як Будапешт. Як все буде добре поїдемо ще на весну, коли буде трохи тепліше. Емоцій масу!!! Дякуємо Диліжансу, так тримати. Багато вдячних, хороших туристів

Олеся (Львів)

Дата публікації: 10.01.2016, 21:53
Дата поїздки: 27 жовтня 2016 Тур:

Ось і Прага, а там і Дрезден


Велика вдячність всій команді «Диліжанс – тревел», за можливість ще раз побувати у Європі.

Ірині, за організацію і підказки , терплячим і привітним водіям, Юрі – ти справжній знавець своєї справи, адже за цей час тебе так полюбили діти . В нас залишились тільки най-най-найпозитивніші емоції . Ми з вами вже чотири роки…Думаємо, це ще не кінець.

Галина (Рудки)

Дата публікації: 31.10.2016, 20:31
Дата поїздки: 06 жовтня 2016 Тур:

Ось і Прага, а там і Дрезден


Дуже дякуємо за проведений тур до Праги, організація була чудовою!

Залишилося багато позитивних вражень!!! Дуже приємно що є можливість самостійно вибирати програму, адже завжди так хочеться просто погуляти містом, без метушні, походити по не туристичних вуличках, та просто зробити фото без натовпу на задньому плані:) Для того щоб побачити Прагу – двох днів мало, тому ми ще туди повернемося!

Ірина (Львів)

Дата публікації: 23.10.2016, 00:07
Загальні умови | Умови користування | Політика конфіденційності | Файли сookie | Зв’язатися з нами | Переваги файлів Cookie