Тур, маршрут Днів Вартість Червень Липень Серпень Вересень

Північні легенди

Львів – Рига – Юрмала – Стокгольм – Вільнюс – Тракай – Львів

5

price_vienna_prague

11.06

30.07

13.08

17.09

price_vienna_prague

Замовити тур: «Північні легенди: Рига, Стокгольм, Вільнюс»Завантажити програму туру: «Північні легенди: Рига, Стокгольм, Вільнюс»Де придбати?! тур: «Північні легенди: Рига, Стокгольм, Вільнюс»Калькулятор для агентів: «Північні легенди: Рига, Стокгольм, Вільнюс»

ВАЖЛИВО! ПОВІДОМЛЯЄМО! Даний тур «Північні легенди: Рига, Стокгольм, Вільнюс» можна забронювати лише через агентства, що підписали з нами договір. У реалізації даного туру ТФ «Диліжанс-тревел» виступає як ЗАКРИТИЙ туроператор.

Базова вартість «LOW COST» 55 EUR

УВАГА! Обов’язковий депозит на факультативні програми – 25 EUR. Даний депозит буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

День 1. Безкоштовна зустріч кожного туриста представником фірми «Диліжанс-тревел».
11:30 – Збір групи на залізничному вокзалі. 12:00 – Виїзд зі Львова. Виїзд до Польщі. Нічний переїзд до Риги.

low_cost_prague_38_eurlow_cost_prague_lviv

День 2. Приїзд в Ригу. Вільний час. Пересування по Ризі громадським транспортом (орієнтовна вартість проїзного квитка 3 EUR)Рекомендуємо:
– Знайомство з Ригою – «Юрмала – місто на хвилі» (15 EUR)

Докладніше ->
Балтійське море обіймає Латвію, немов турботлива нянечка дитину. І в центрі її обіймів «перлина» Латвії і всієї Прибалтики – Юрмала, курортне місто з давніми традиціями. Це місце, де стомлений життям городянин знову може відчути, що він – дитя природи. Неймовірної краси природа, освіжаюче морське повітря з ароматом сосен п’янить і переповнює легені, очам дає відпочити морська синява, а ступні ніг занурюються в м’який золотистий пісок … Юрмала – це місце для зустрічей, місце для відпочинку, місце для любові, романтики морського заходу і місце, куди хочеться повернутися.

– Оглядова екскурсія по Ризі «Рига – відпочинь без метушні» (15 EUR) 
Докладніше ->
Рига завжди була «старшим братом» у своєму невеликому Балтійському сімействі. Це місто дивним чином поєднує свій іграшковий, який ніби зійшов з середньовічних гравюр, історичний центр, щедру красу, нескінченну елегантність та невгамовний фюжн старого і нового. Воно вирує, веселиться, притягує тисячі туристів та непомітно закохує їх в себе. Архітектура Риги – це наче квінтесенція кращого, що було в Європі. Тому і іменують її «північним Парижем», а ще комусь вона нагадує затишну Прагу, розкішний Відень, так як тут уживається імперська розкіш і провінційна тиша. В Риги настільки потужний шарм, що сприйняти його можна лише під акомпонемент знаменитого чорного Ризького бальзаму. Проте в кожного своя Рига. Не вірите? Переконайтесь!

17:00 – Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.
По дорозі до Стокгольму – дискотека, караоке, розважальні ігри. Ніч на паромі.

low_cost_praguelow_cost_prague_dresden

День 3. Сніданок на паромі (оплачується додатково). 10:30 – прибуття до Стокгольму. Пересування містом відбувається громадським транспортом (квиток купується на поромі та оплачується додатково – 12.5 EUR). Оглядова екскурсія «СтокгольмМіж небом і водою».

Докладніше ->
Хтось називає Стокгольм «європейською Венецією», хтось «Балтійським Віднем», хтось «Красою на воді», а дехто порівнює його з Санкт-Петербургом. Як тільки не називають і з яким тільки містом не порівнюють Стокгольм. Не вірте нікому! Столиця Швеції зі спокійним північним темпераментом пропускає повз вуха ці порівняння та епітети, без особливих емоцій переконуючи всіх мандрівників, що Стокгольм унікальний і його не можливо порівняти ні з чим!
Вільний час в Стокгольмі. Рекомендуємо:
– екскурсію у музей легендарного фрегату Vasa (15 EUR + вх. квиток 16 EUR дорослий, діти до 18 років безкоштовно)
 
Докладніше ->
Це унікальна екскурсія…

Повернення до порому. 17:00 – Відправлення зі Стокгольму у Ригу. Ніч на паромі.

low_cost_prague_38_eurlow_cost_prague_dresden

День 4. Сніданок (оплачується додатково). 11:00 – прибуття в Ригу. Переїзд в Вільнюс. Рекомендуємо:
– оглядову екскурсію «Вільнюссерце Литви» (15 EUR)

Докладніше ->
Вільнюс є однією з найцікавіших та найкрасивіших столиць Східної та Центральної Європи. Маленькі вулички, старовинні будівлі надають місту аромат середньовічної давнини і неповторний затишок. Старе місто увібрало в себе різні культурні віяння і на сьогоднішній день визнане ЮНЕСКО найбільшим історичним архітектурним комплексом у Східній Європі. Підкоріть серце нової Європи!

– поїздку «Тракаймаленьке місто з великою історією» (25 EUR)
Докладніше ->
Захоплююча поїздка в одне із найзнаменитіших містечок Литви з фортецею хрестоносців на озері – місто Тракай. Якщо на землі є рай, то він знаходиться в Тракаї. Це слова легенди світового балету Майї Плісецької, почесної громадянки міста. Насправді, Тракай – це унікальний куточок, оточений озерами і часто порівнюваний з Венецією. У будь-який час року це улюблене місце відпочинку вільнюсців і численних туристів. Тракай – одна зі столиць Великого Князівства Литовського і стверджують, що побувати в Литві і не відвідати легендарний Тракайський замок – означає не побувати в Литві.

Повернення на Україну. Нічний переїзд.

low_cost_prague38eurlow_cost_praguelow_cost_prague_dresdenlow_cost_prague_lviv

День 5. Повернення в Україну. Приїзд до Львова. Орієнтовно до 15:00.

Замовити тур: «Північні легенди: Рига, Стокгольм, Вільнюс»Завантажити програму туру: «Північні легенди: Рига, Стокгольм, Вільнюс»Де придбати?! тур: «Північні легенди: Рига, Стокгольм, Вільнюс»Калькулятор для агентів: «Північні легенди: Рига, Стокгольм, Вільнюс»

У вартість туру ВКЛЮЧЕНО:
Зустріч кожного туриста представником фірми;
Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
Оглядова екскурсія по Стокгольму;
Проїзд та ночівля на паромі Рига-Стокгольм-Рига у 4-місній каюті категорії С (без вікна, душ та туалет в каюті);
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
Рекомендовані програми;
Медичне страхування на період туру – 5 EUR;
Для осіб, в котрих паспорти НЕ біометричні або потрібна віза::
Послуги візового центру – 22 EUR;
Консульський збір – 35 EUR;
Надання візової підтримки – 10 EUR/особа;
ДОДАТКОВІ послуги (за бажанням Ваших туристів):
Доплата за вибір місця – 10 EUR/особа;
Доплата за зміну місця – 10 EUR/особа;
Два сніданки на поромах (дорослі) – 23 EUR/особа;
Два сніданки на поромах (діти 12 – 17 років) – 14 EUR/особа;
Два сніданки на поромах (діти 6 – 11 років) – 10 EUR/особа;

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм 20 осіб.

 

79005, м.Львів, вул. І.Франка 50
Тел./факс: +38 (032) 242 58 18
e-mail: diligancetravel@gmail.com