Про нас

Шановні друзі!

ТФ «Диліжанс-тревел» заснована в 2009 році. За цей короткий час ми встигли завоювати довіру десятків турагентств України, намагаємось досягнути достойні позиції як туроператор по організації екскурсійних турів по країнах Європи.

Туристичний продукт «Диліжанс-тревел» розрахований для клієнтів різних соціальних статусів, наша команда істинних трудоголіків безупинно формує доступні тури по країнах Європи.

Основні напрямки нашої сумлінної праці:

=> автобусні екскурсійні тури;
=> організація автобусних чартерних програм;
=> індивідуальний відпочинок;
=> оренда транспорту;

Колектив ТФ «Диліжанс-тревел» сміливо можна назвати сім’єю «Диліжанс-тревел» – це люди з амбіціями, нестандартним мисленням, справжня команда однодумців, які прагнуть, щоби кожен турист був максимально задоволений послугами, наданими під стягом ТФ «Диліжанс-тревел». Кожного року, з бажанням підкорити вершини туристичного олімпу, ми набираємось досвіду, намагаємось щось змінити, зробити нестандартно та банально поділитись зі своїми вірними друзями (партнерами).

Наші гіди – наше золото! З любов’ю відкривають таємниці історії, аж дух перехоплює. На протязі всієї екскурсійної програми будуть справжнім другом, нянею)

Відносини з нашими партнерами будуються на простих 2 (двох) принципах: відкритість та порядність. Кожен турагент продаючи турпродукт «Диліжанс-тревел» може бути на 100% впевненим, що ми надамо послуги як найкраще. Наші партнери – наші вірні друзі, відносини з такими людьми розвиваються у руслі взаємовигідних довгострокових перспектив.

Ми співпрацюємо з дюжиною, без перебільшення, щирих та компетентних в своїй справі туроператорів Європи. Завдяки спільній, в комплексі роботі, ми досягаємо високих результатів обслуговування.

Команда ТФ «Диліжанс-тревел» дбає про безпеку кожного туриста, котрий користується нашими послугами – обов’язково застрахований під час поїздки, за підтримки наших партнерів – «ПРО100», «Dominanta – ФОП Попович М.М.».

Власний автобусний парк створює своєрідний плацдарм для організації будь-яких поїздок за кордон. Сучасні автобуси марки МERCEDES-BENZ в синтезі професійного екіпажу «Диліжанс-тревел» – спосіб подорожування, тривала подорож видасться Вашим туристам легкою розвагою. Туристичні автобуси характеризуються повним набором сервісних комплектуючих: кондиціонер, аудіо- та відео- (DVD) програвач. Максимум безпеки в дорозі забезпечують сучасні технічні новинки, впроваджені виробником.

Штат транспортного відділу формує справжній коктейль висококласних водіїв з багаторічним досвідом роботи, вони справжні фанати своєї справи.

Ми цінуємо і любимо Вас, вельмишановно висловлюємо подяку за те, що Ви з нами.

З найкращими побажаннями,

«Диліжанс-тревел»

Загальні умови | Умови користування | Політика конфіденційності | Файли сookie | Зв’язатися з нами | Переваги файлів Cookie