Благодійний проект «Крок за кроком до життя»

Шановні партнери та колеги!

Команда ТФ «Диліжанс-тревел» прагне об’єднати людей (своїх клієнтів та партнерів) у їх прагненні зробити життя кращим та закликаємо зробити лиш один крок до порятунку життя людини, яка цього потребує.

Будь-який клієнт (партнер) має можливість зробити благодійний внесок безпосередньо при замовленні.

Зробити внесок на проект «Крок за кроком до життя» дуже просто, залишивши решту або будь-яку бажану суму на користь проекту.

На даний момент програма активно розвивається. Допомогти можна не лише коштами, а просто розмістити інформацію про даний проект у соціальних мережах, або просто розказати небайдужим людям. Будь-хто може приєднатись до благодійного проекту і разом з командою ТФ «Диліжанс-тревел» та наших друзів (партнерів) допоможемо тим, кому не може допомогти ні держава, ні сім’я.

Внески можна зробити та слідкувати за фінансовою звітністю ЛИШЕ в режимі ONLINE через систему ТФ «Диліжанс-тревел» (для зареєстрованих учасників).

Проект «Крок за кроком до життя» не є маркетинговим інструментом чи рекламним ходом, ми щиро сподіваємось, що разом ми зможемо достукатися до серця кожного та зробити добре діло.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

ТФ «Диліжанс-тревел»
Львів, вул. І.Франка 50,
Тел.: +38 (032) 242 58 18

Загальні умови | Умови користування | Політика конфіденційності | Файли сookie | Зв’язатися з нами | Переваги файлів Cookie