Тур, маршрут Дні Вартість Березень Квітень Травень Червень

Красуня та красень: Прага, Дрезден

Львів – Прага – Дрезден – «Саксонська Швейцарія» – Мейсен – Львів

4

price_vienna_prague

08.03

05.04

10.05

14.06

price_vienna_prague

Замовити тур: «Красуня та красень: Прага, Дрезден»Завантажити програму туру: «Красуня та красень: Прага, Дрезден»Де придбати?! тур: «Секрети чеських королів»Калькулятор для агентів: «Красуня та красень: Прага, Дрезден»

ВАЖЛИВО! ПОВІДОМЛЯЄМО! Даний тур «Красуня та красень: Прага, Дрезден» можна забронювати лише через агентства, що підписали з нами договір. У реалізації даного туру ТФ «Диліжанс-тревел» виступає як ЗАКРИТИЙ туроператор.

Базова вартість «LOW COST» 28 EUR

УВАГА! Обов’язковий депозит на факультативні програми – 31 EUR. Даний депозит буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

День 1. Зустріч кожного туриста представником фірми «Диліжанс-тревел». 18:30 – Збір групи на залізничному вокзалі. 19:00 – Виїзд зі Львова. Переїзд територією Польщі до Чехії. Нічний переїзд.

bucharest_romania_dt1bucharest6_romania_dt1

День 2. Приїзд до Праги. Оглядова екскурсія по Празі «Розкішна Прага».

Докладніше ->
Ви поринете в атмосферу Старого Міста, помилуєтель Вацлавською площею з її архітектурними ансамблями, відвідаєте головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! А на Карловому мості, біля статуї Яна Непомуцького, загадайте своє найпотаємніше бажання! Кажуть, що нездійсненних для Яна немає.
Вільний час. Рекомендуємо:
– захоплюючу екскурсію «Містична Прага» (15 EUR).
Докладніше ->
для всіх, хто хотів би зануритися в світ переказів, магії і казок. У цьому старовинному місті століттями жили маги і алхіміки, ясновидці та астрологи. У Празі розповідають про численні скарбниці та скарби, таємниці яких ще належить розгадати. Ви дізнаєтеся те, про що ніколи і не підозрювали. Ви пройдете по вуличках, які найчастіше не входять в програми інших екскурсійних маршрутів. Приєднуйтесь до нас, ця подорож воскресить у вас тягу до чудес і неодмінно змусить по-іншому поглянути на навколишній світ! Екскурсія для любителів чогось незвичайного і бажаючих почерпнути з історії Праги більше.

Градчани та Празький Град (15 EUR).
Докладніше ->
Під час цієї захоплюючої екскурсії Ви зможете оглянути королівське місто Градчани, всесвітньо відомі пам’ятники архітектури – відому празьку скарбницю Лоретту, Празький Град – постійну резиденцію чеських князів, королів і президентів, величний кафедральний собор Святого Віта, Старий королівський палац, базиліку Святого Георгія та легендарну Золоту Вуличку.

Ночівля.

durres3_albania_dt1durres2_albania_dt1

День 3. Сніданок. Переїзд у Дрезден. Вільний час у Дрездені. Рекомендуємо:
– екскурсію по Дрездені «Саксонський монарх Дрезден» (15 EUR).

Докладніше ->
Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».

– екскурсію в Мейсен з відвіданням порцелянової мануфактури (25 EUR).
Докладніше ->
Вишукані вироби мейсенської порцеляни

– «Саксонська Швейцарія» (25 EUR).
Докладніше ->
Бастай

– А після цього відвідати картинну галерею «Alte Meister» – «Старі майстри» у супроводі екскурсовода (10 EUR дорослі + вхідний квиток).
Докладніше ->
Тут знаходяться «Сікстинська мадонна» Рафаеля, багатюща колекція полотен Рембрандта, роботи пензля Дюрера, Тиціана, Рафаеля, Рубенса… Окрім Старих, є ще «Нові майстри» – колекції живопису XIX століття; є прекрасні колекції фарфору (Музей фарфору), зброї та обладунків (Зброярська палата), кунсткамера і музей коштовностей – і це ще далеко не все!

– «Дрезден з іншої сторони – замки Ельби» (15 EUR).
Докладніше ->
Під час якої запрошуємо Вас на правий берег Ельби. Ми прогуляємось до трьох замків на Ельбі звідки Дрезден, як на долоні з прекрасною панорамою з грандіозного оглядового майданчика. Побачимо найкрасивіший молочний магазин світу, внесений до книги рекордів Гіннеса, пройдемось по альтернативних вуличках міста, зазернемо в пасаж художників, де відчувається вплив архітектора Гундертвассера. І все це б здавалось в такому вже знайомому місті.

Нічний переїзд.

belgrade4_serbia_dt1belgrade3_serbia_dt1belgrade_serbia_dt1belgrade2_serbia_dt1

День 4. Повернення в Україну. Приїзд до Львова. Орієнтовно до 15:00.

Замовити тур: «Красуня та красень: Прага, Дрезден»Завантажити програму туру: «Красуня та красень: Прага, Дрезден»Де придбати?! тур: «Красуня та красень: Прага, Дрезден»Калькулятор для агентів: «Красуня та красень: Прага, Дрезден»

У вартість туру ВКЛЮЧЕНО:
Зустріч кожного туриста представником фірми;
Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
Проживання 1 ніч в готелі 3-4* на базі ВB (сніданок);
Оглядові екскурсії вказані у програмі:
Прага;
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Рекомендовані програми;
Проїзд в громадському транспорті;
Медичне страхування на період туру – 4 EUR;
Послуги візового центру – 22 EUR;
Консульський збір – 35 EUR;
Надання візової підтримки – 10 EUR/особа;
ДОДАТКОВІ послуги (за бажанням Ваших туристів):
Доплата за вибір місця – 10 EUR/особа;
Доплата за зміну місця – 10 EUR/особа;

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм 20 осіб.

 

79005, м.Львів, вул. І.Франка 50
Тел./факс: +38 (032) 242 58 18
e-mail: diligancetravel@gmail.com