Тур, маршрут Днів Вартість Березень Квітень Травень Червень

Італійська незнайомка

Львів – Венеція – Генуя – Санта Маргерита – Портофіно – Рапалло – Мілан – Верона – Львів

5

0 EUR

13.03

24.04

price_vienna_prague

Замовити тур: «Італійська незнайомка»Завантажити програму туру: «Італійська незнайомка»Де придбати?! тур: «Італійська незнайомка»Калькулятор для агентів: «Італійська незнайомка»

Базова вартість «LOW COST» 83 EUR

УВАГА! Обов’язковий депозит на факультативні програми – 21 EUR. Даний депозит буде використаний на оплату будь-якої екскурсії. Депозит не поширюється на вхідні квитки.

ВАЖЛИВО! ПОВІДОМЛЯЄМО! Даний тур «Італійська незнайомка» можна забронювати лише через агентства, що підписали з нами договір. У реалізації даного туру ТФ «Диліжанс-тревел» виступає як ЗАКРИТИЙ туроператор.

День 1.
08:00 – Збір групи на залізничному вокзалі. 08:30 – Виїзд зі Львова. Виїзд до Угорщини. Рекомендуємо по дорозі: – прогулянку на кораблику по вечірньому Дунаю з келихом шампанського (20 EUR).

Докладніше ->
Мости і набережні в прекрасній ілюмінації. Незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста. Чудові панорами, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО в культурну спадщину людства. 9 мостів через Дунай, які окільцьовують його неначе браслети: кріпосна гора з королівським палацом, Рибацький бастіон, Цитадень та один з найгарніших в Європі парламент.
Нічний переїзд до Венеції.

rovinji2_croatia_dt1krk_croatia_dt1

День 2. Приїзд в Венецію. Вільний час у Венеції (проїзд громадським транспортом до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (квиток 24 EUR) в обидві сторони). Рекомендуємо:
– оглядова екскурсія «Заручена з морем Венеція» (16 EUR);

Докладніше ->
Венеція – одне з найромантичніших і унікальних міст світу, яке часто називають «містом води» або «плавучим містом», оспіване багатьма поетам, як найкрасивіше місто побудоване людиною. Ось вона – неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації, зберігає таємниці багатьох поколінь…

– екскурсію на водному таксі по Гранд Каналу Венеції (30 EUR); 
Докладніше ->
Під час якої запрошуємо Вас на правий берег Ельби. Ми проїдемось на дрезденському трамвайчику, прогуляємось до трьох замків на Ельбі звідки Дрезден, як на долоні з прекрасною панорамою з грандіозного оглядового майданчика. Побачимо найкрасивіший молочний магазин світу, внесений до книги рекордів Гіннеса, пройдемось по альтернативних вуличках міста, зазернемо в пасаж художників, де відчувається вплив архітектора Гундертвассера. І все це б здавалось в такому вже знайомому місті.

– прогулянку на гондолі (25 EUR); 
Докладніше ->

– «Венеціанська веселка – острова Мурано і Бурано» (45 EUR); 
Докладніше ->
Варто вирватися з венеціанських обіймів, щоб відвідати прилеглі острова Мурано і Бурано, де з XIII століття створюють свої шедеври маги-склярі, роботою яких, під назвою «муранське скло», славиться не тільки острів Мурано, але й Венеція та вся Італія. Слава острова Бурано з його живописним селищем пов’язана з мереживами, які з XVI століття плетуть місцеві жінки, та є традиційним італійським сувеніром.

– відвідати Палац Дожів (18 EUR + вхідний квиток 20 EUR дорослі, 13 EUR діти до 14 років); 
Докладніше ->
Палац Дожів відображає сутність всієї Венеції – з усім своїм багатством і марнославством, з болючим надлишком краси та вічним святом… Зовні палац вражає красою світлих стін і витончених колон, проте й досі їх не залишає дух жорстокого середньовіччя. Всередині один за одним свої двері відчиняють розкішні покої, пишні галереї та зали, прикрашені роботами відомих художників і скульпторів.
Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

durres3_albania_dt1durres2_albania_dt1

День 3. Сніданок. Переїзд до Генуї. Оглядова екскурсія по «Генуїстолиці Лігурії» (у вартості туру).

Докладніше ->
Ліндерхоф – найдивовижніший з трьох побудованих баварським королем Людвігом II, палаців і замків. Це пишна будівля немов ховається в долині Грасвангталь., єдиний замок короля повністю добудований при його житті. Його називають «перлиною Баварії» не тільки через сліпучю білизну стін. це дивний симбіоз стилів бароко і рококо. Витончений і таємничий замок оточений зеленими садами.

– екскурсію Рапалло, Санта Маргерита і Портофіно (36 EUR); 
Докладніше ->
Ліндерхоф – найдивовижніший з трьох побудованих баварським королем Людвігом II, палаців і замків. Це пишна будівля немов ховається в долині Грасвангталь., єдиний замок короля повністю добудований при його житті. Його називають «перлиною Баварії» не тільки через сліпучю білизну стін. це дивний симбіоз стилів бароко і рококо. Витончений і таємничий замок оточений зеленими садами.

Переїзд в транзитний готель. Поселення в готель та ночівля.

durres3_albania_dt1durres2_albania_dt1

День 4. Сніданок. Рекомендуємо:
– екскурсію до Мілану «Столиці моди та дизайну» (16 EUR). 

Докладніше ->
Що таке БМВ, або BMW або, як кажуть американці – «Бі Ем Дабл»? Тобто ми, звичайно, знаємо, що стоїть за цим скороченням, як виглядають ці прекрасні машини, і навіть знаємо скільки вони коштують. Але, як штаб-квартира міжнародної корпорації виявилася саме в цьому місці – поблизу Олімпійського стадіону на північному заході столиці Баварії? Як опинилися поруч один з одним завод БМВ в Мюнхені, а також світ і музей марки?

Переїзд до Верони. Вільний час. Рекомендуємо:
– екскурсію по Вероні «Столиці закоханий» (16 EUR).
Докладніше ->
Місто Регенсбург в Німеччині відноситься до тих міст, якими захоплюєшся щоразу при їх відвідуванні. Імперський розмах, тиха краса, особливий затишок, середньовіччя в сучасності … Все це він – старовинне місто Регенсбург, готовий показати Вам свої пам’ятки.
Історія міста сягає своїм корінням в глибину століть … Перші згадки про римської фортеці Castra Regina, побудованої за розпорядженням Марка Аврелія на місці повороту Дунаю, датуються ще 500 р н.е. Це четверте за чисельністю населення місто Баварії (після Мюнхена, Нюрнберга і Аугсбурга). Старе місто визнане об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Повернення в Україну. Нічний переїзд до Львова (орієнтовний час виїзду з Верони 21:00).

low_cost_prague_38_eurlow_cost_prague_lviv

День 5. Повернення в Україну. Приїзд до Львова. Орієнтовно до 20:00.

Замовити тур: «Італійська незнайомка»Завантажити програму туру: «Італійська незнайомка»Де придбати?! тур: «Італійська незнайомка»Калькулятор для агентів: «Італійська незнайомка»

У вартість туру ВКЛЮЧЕНО:
Зустріч кожного туриста представником фірми;
Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
Оглядова екскурсія по Генуї;
Проживання 2 ночі в готелі 2-4* на базі ВB (сніданок);
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
Рекомендовані програми;
Медичне страхування на період туру – 5 EUR;
ДОДАТКОВІ послуги:
Поганий настрій? Бажаєш розрядитись на менеджерів, керівників групи, водієві?
Доплата за сеанс – 10 EUR/особа;

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм 20 осіб.

 

79005, м.Львів, вул. І.Франка 50
Тел./факс: +38 (032) 242 58 18
e-mail: diligancetravel@gmail.com