Тур, маршрут Днів Вартість Грудень Квітень Травень Червень Липень

А-ля Італія

Львів – Грац – Рим – Ватикан – Венеція – Львів

6

price_paris_low_cost

04.12

16.04

07.05

Замовити тур: «А-ля Італія»Завантажити програму туру: «А-ля Італія»Де придбати?! тур: «А-ля Італія»Калькулятор для агентів: «А-ля Італія»Умови для груп: «А-ля Італія»

Базова вартість «LOW COST» 98 EUR

УВАГА! Обов’язковий депозит на факультативні програми – 28 EUR. Даний депозит буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

ВАЖЛИВО! ПОВІДОМЛЯЄМО! Даний тур «А-ля Італія» можна забронювати лише через агентства, що підписали з нами договір. У реалізації даного туру ТФ «Диліжанс-тревел» виступає як ЗАКРИТИЙ туроператор.

День 1
08:00 – Збір групи на залізничному вокзалі. 08:30 – Виїзд зі Львова.
14:00 – Виїзд з Чопа. Виїзд до Угорщини. Переїзд в Долину Красунь, де на Вас чекає дегустація справжніх егерських вин та смачний угорський гуляш (9 EUR – дегустація/ 12 EUR – дегустація + гуляш). Переїзд до Будапешту. Рекомендуємо:
– прогулянку на кораблику по вечірньому Дунаю з келихом шампанського (20 EUR).

Докладніше ->
Мости і набережні в прекрасній ілюмінації. Незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста. Чудові панорами, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО в культурну спадщину людства. 9 мостів через Дунай, які окільцьовують його неначе браслети: кріпосна гора з королівським палацом, Рибацький бастіон, Цитадень та один з найгарніших в Європі парламент.
Поселення в готель. Ночівля.

rovinji2_croatia_dt1krk_croatia_dt1

День 2. Сніданок. Переїзд в Грац. Вільний час. Рекомендуємо:
– Пішохідна оглядова екскурсія по Грацу «Маленький, незнайомий Грац…» (15 EUR).

Докладніше ->
Одне з привабливих міст Австрії…

– відвідати замок графів Герберштайн (20 EUR +вх. квиток).
Докладніше ->
Пам’ятник Битві народів – одна з головних визначних пам’яток Лейпцига, яка налічує рекордне число пам’ятників в Німеччині, а саме 15 тисяч, а також найпотужніший пам’ятник на території Європи. Пам’ятник являє собою 100-метровий монумент, на вершині якого розташований оглядовий майданчик з чудовим панорамним видом на Лейпциг, звідки все місто постане перед Вами, як на долоні.

– пообідати в ресторанчику Glöckl Bräu, який полюбляє Арнолд Шварцнегер (23 EUR)
Докладніше ->
травами традиційної саксонської кухні в одному з найвідоміших і найдавніших ресторанів Лейпцига. В одному з американських досліджень Auerbachs Keller посів п’яте місце серед найвідоміших ресторанів світу.

Нічний переїзд до Риму.

belgrade4_serbia_dt1belgrade_serbia_dt1belgrade2_serbia_dt1

День 3. Приїзд до Риму. Пересування по Риму лише громадським транспортом (денний квиток ≈7 EUR). Оглядова екскурсія по Риму (у вартості туру).

Докладніше ->
Древня столиця Римської імперії, жоден з гостей не поїде звідси розчарованим… Відома своїми церквами і васильками (більше 900), найвідоміші з них – Сан Джованні ін Латерано (це папська церква, оскільки тато є ще й єпископом Риму), Санта Марія Маджоре і Сан Лоренцо фу кричи ле Мура. Серед інших церков, які люблять відвідувати туристи, – Санта Марія сопра Мінерва, Сан Луїджі деї Франчезе, Санта Марія дель Пополо і Санта Марія ін Козмедін, де лицарство можуть сунути руку в «рот істини» (Восса della Verita), щоб дізнатися, правду чи вони говорять.
У місті чимало художніх галерей, наприклад галерея Боргезе, палаццо Доріа Памфілі, музеї Капітолію, Національний музей терм, Національна галерея античного мистецтва.
Серед безлічі пам’яток Риму – десятки фонтанів на тінистих площах, де туристи, втомлені від огляду визначних пам’яток, можуть випити капучіно і відпочити під дзюрчання води.
Вільний час в Римі. Рекомендуємо:
– екскурсію «Колізей + Римський Форум – символ + серце Риму» (21 EUR + вхідний квиток 14 EUR).
Докладніше ->
Римський Форум – це найдавніша площа в Римі. Вона виконувала і функцію ринку, і функцію коміціуму, і функцію курії (замість засідань Сенату), тому завжди відігравала важливе сусупільне значення. Тут можна зустріти прадавні церкви поруч із класичними римськими колонадами, котрі стоять тут уже понад 2000 років.
Практично всі люди котрі проживають у Європі бачили на фото Колізей або ж чули колись про нього. Про нього не чули лише ті відлюдники котрі проживають в горах без інтернету та телебачення. Це мрія багатьох людей побувати тут, сфотографуватися біля нього, винести камінець із середини Колізею як справжній варвар. Існує неперевірена інформація, що вночі приїжджає самоскид із камінням котре спеціально завозять щоб туристи забирали його, а не колупали стіни Колізею. Колізей названий в честь статуї Нерона котру називали Колоссо. Збудований у 80 році. Цей амфітеатр і в сучасному світі буде вважатися великим, адже його місткість 50 тис. глядачів, що означає що якби люди не цінували архітектуру то спокійно відреставрували б Колізей і грали б уньому футбол, але на щастя ще не все так сумно. Поруч розташована арка Константина котру також варто побачити, адже збудували її доволі давно, а саме в 315 році.

– прогулянку по по Трастевере (15 EUR).
Докладніше ->
Квартал розташований по правому березі Тібри, найчарівніший квартал в Римі. Якщо Ви хочете пірнути з головою в справжнісінький ритм Риму, пропустити ці дивовижні вулички – не можна. До сих пір тут можна скуштувати кращу в місті домашню римську кухню в скромних сімейних лавочках і ресторанах. А багато будинків з віковою історією досі житлові, і з вікон їх часто вивішують для сушіння одяг – типова італійська сцена…

– екскурсію «Вечірніми вуличками древнього Риму» (20 EUR).
Докладніше ->
…і відвести з собою.

Переїзд в готель. Поселення та ночівля.

belgrade4_serbia_dt1belgrade_serbia_dt1belgrade2_serbia_dt1

День 4. Сніданок. Вільний час. Рекомендуємо:
– екскурсію до Ватикану (30 EUR + вхідний квиток 17 EUR дорослі, 8 EUR діти до 18 років);

Докладніше ->
Найбільш відвідувана туристами держава Європи. Унікальне місто-музей захоплює величчю історії Римської імперії: Собор Св. Петра – центр католицизму, Собор Св. Івана, Папський палац та кімнати Рафаеля, Сікстинська капела з чудовими фресками роботи Мікеланджело, музеї, знаменита на весь світ бібліотека…

Переїзд в сторону Венеції. Поселення в транзитний готель та ночівля.

rovinji2_croatia_dt1krk_croatia_dt1

День 5. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Венецію. Вільний час у Венеції (проїзд громадським транспортом до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (квиток 24 EUR) в обидві сторони). Рекомендуємо:
– оглядова екскурсія «Заручена з морем Венеція» (15 EUR);

Докладніше ->
Венеція – одне з найромантичніших і унікальних міст світу, яке часто називають «містом води» або «плавучим містом», оспіване багатьма поетам, як найкрасивіше місто побудоване людиною. Ось вона – неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації, зберігає таємниці багатьох поколінь…

– екскурсію на водному таксі по Гранд Каналу Венеції (30 EUR) 
Докладніше ->
Під час якої запрошуємо Вас на правий берег Ельби. Ми проїдемось на дрезденському трамвайчику, прогуляємось до трьох замків на Ельбі звідки Дрезден, як на долоні з прекрасною панорамою з грандіозного оглядового майданчика. Побачимо найкрасивіший молочний магазин світу, внесений до книги рекордів Гіннеса, пройдемось по альтернативних вуличках міста, зазернемо в пасаж художників, де відчувається вплив архітектора Гундертвассера. І все це б здавалось в такому вже знайомому місті.

– прогулянку на гондолі (25 EUR) 
Докладніше ->

– «Венеціанська веселка – острова Мурано і Бурано» (45 EUR) 
Докладніше ->
Варто вирватися з венеціанських обіймів, щоб відвідати прилеглі острова Мурано і Бурано, де з XIII століття створюють свої шедеври маги-склярі, роботою яких, під назвою «муранське скло», славиться не тільки острів Мурано, але й Венеція та вся Італія. Слава острова Бурано з його живописним селищем пов’язана з мереживами, які з XVI століття плетуть місцеві жінки, та є традиційним італійським сувеніром.

– відвідати Палац Дожів (18 EUR + вхідний квиток 20 EUR дорослі, 13 EUR діти до 14 років) 
Докладніше ->
Палац Дожів відображає сутність всієї Венеції – з усім своїм багатством і марнославством, з болючим надлишком краси та вічним святом… Зовні палац вражає красою світлих стін і витончених колон, проте й досі їх не залишає дух жорстокого середньовіччя. Всередині один за одним свої двері відчиняють розкішні покої, пишні галереї та зали, прикрашені роботами відомих художників і скульпторів.
Нічний переїзд до Львова  (орієнтовний час виїзду з Венеції 19:00).

День 6. Повернення в Україну. Переїзд по території Угорщини. Проходження кордону. Приїзд до Львова. Орієнтовно до 19:00.

Замовити тур: «А-ля Італія»Завантажити програму туру: «А-ля Італія»Де придбати?! тур: «А-ля Італія»Калькулятор для агентів: «А-ля Італія»Умови для груп: «А-ля Італія»

У вартість туру ВКЛЮЧЕНО:
Зустріч кожного туриста представником фірми;
Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
Оглядова екскурсія по Риму;
Проживання 3 ночі в готелі 2-3* на базі ВB (сніданок);
Курортний збір в транзитних готелях;
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
Рекомендовані програми;
Медичне страхування на період туру – 6 EUR;
Навушники для оглядових екскурсій (Рим, Венеція) ≈ 5 EUR;
ДОДАТКОВІ послуги:
Поганий настрій? Бажаєш розрядитись на менеджерів, керівників групи, водієві?
Доплата за сеанс – 10 EUR/особа;

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм 20 осіб.

 

79005, м.Львів, вул. І.Франка 50
Безкоштовний дзвінок по Україні 0 800 300 809
e-mail: diligancetravel@gmail.com