Тур, маршрут Днів Вартість Березень Травень Червень Липень

Тік-так… і ми в Швейцарії

Львів – Дрезден – Цюрих – Люцерн – Берн – Інтерлакен – Ліхтенштейн – ?????????? – Львів

=> Польська віза

6

price_paris_low_cost

27.03

23.05

05.06

Певно Ви чули, що вартість туру до Швейцарії дуже висока?! Дружня команда туроператора розвіює цей міф…

У турі «Тік-так… і ми в Швейцарії» – більше контрастів, аніж будь-де. Разюча різноманітність ландшафту, архітектури, мов і культур перетворюють Швейцарію на особливий маленький світ, на Європу кишенькового зразка.

• Поблукаємо 2 (два) дні по вуличках Швейцарії  • Потрапите у справжнє ??????????? – ??????????? • Дрезден в програмі подорожі • Можливість відвідати Ліхтенштейн

НЕ беремо: • курортних зборів в залежності від готелю • ми не зобов’язуємо Ваших туристів купляти конкретні рекомендовані екскурсії • плату за місця комфорт-класу;

Завдяки програмі туру «Тік-так… і ми в Швейцарії» ми відкриємо світ неймовірних вражень для кожного Вашого Туриста!

Замовити тур: «Тік-так… і ми в Швейцарії»Завантажити програму туру: «Тік-так… і ми в Швейцарії»Де придбати?! тур: «Тік-так… і ми в Швейцарії»Калькулятор для агентів: «Тік-так… і ми в Швейцарії»

УВАГА! Реєстрація та видача документів на візу можливі лише при 100% оплаті замовлення

Базова вартість «LOW COST» 98 EUR

УВАГА! Обов’язковий депозит на факультативні програми – 22 EUR. Даний депозит буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

ВАЖЛИВО! ПОВІДОМЛЯЄМО! Даний тур «Тік-так… і ми в Швейцарії» можна забронювати лише через агентства, що підписали з нами договір. У реалізації даного туру ТФ «Диліжанс-тревел» виступає як ЗАКРИТИЙ туроператор.

День 1. Безкоштовна зустріч кожного туриста представником фірми «Диліжанс-тревел».
07:30 – Збір групи на залізничному вокзалі. 08:00 – Виїзд зі Львова. Виїзд до Польщі. При швидкому проходженні кордону екскурсія по Вроцлаву (10 EUR) – «Квітці Європи, перлині серед міст».

Докладніше ->
Одному з найкрасивіших польських міст, місто 12 островів і більше 100 мостів. Тут можна знайти твори архітектури всіх епох, а безліч мостів, які підносяться на Одрі і парків надають місту особливу красу.
Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

low_cost_prague_dresdenlow_cost_prague_dresden

День 2. Сніданок. Приїзд в Дрезден. Рекомендуємо:
– Оглядова екскурсія по Дрездену «Саксонський монарх Дрезден» (15 EUR).

Докладніше ->
Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».

Вільний час. Рекомендуємо: – А після цього відвідати картинну галерею «Alte Meister» – «Старі майстри» (12 EUR дорослі, 5 EUR діти до 16 років).
Докладніше ->
Тут знаходиться «Сікстинська мадонна» Рафаеля, багатюща колекція полотен Рембрандта, роботи пензля Дюрера, Тиціана, Рафаеля, Рубенса… Окрім Старих, є ще «Нові майстри» – колекції живопису XIX століття; є прекрасні колекції фарфору (Музей фарфору), зброї та обладунків (Зброярська палата), кунсткамера і музей коштовностей – і це ще далеко не все!

– «Дрезден з іншої сторони» (15 EUR). 
Докладніше ->
Під час якої запрошуємо Вас на правий берег Ельби. Ми проїдемось на дрезденському трамвайчику, прогуляємось до трьох замків на Ельбі звідки Дрезден, як на долоні з прекрасною панорамою з грандіозного оглядового майданчика. Побачимо найкрасивіший молочний магазин світу, внесений до книги рекордів Гіннеса, пройдемось по альтернативних вуличках міста, зазернемо в пасаж художників, де відчувається вплив архітектора Гундертвассера. І все це б здавалось в такому вже знайомому місті.
Нічний переїзд в Цюрих.

low_cost_prague_38_eurlow_cost_prague_dresden

День 3. Приїзд в Цюрих. Оглядова екскурсія по Цюриху «Цюрих the little big city».

Докладніше ->
З висоти пагорба.
Вільний час в Цюриху. Рекомендуємо:
– прогулянка Рейнський водоспад (32 EUR).
Докладніше ->
Однин із найвизначніших екскурсійних об’єктів, іноді називають Європейською Ніагарою. Заввишки 23 метри і 150 метрів завширшки, аж дух перехоплює… Відчуйте як б’ється серце могутньої маси води.

– відвідати «Люцернперлина Швейцарії» (32 EUR).
Докладніше ->
Високі Альпи, альпійське озеро, розписні будиночки, оборонні башти – синтез справжньої Швейцарії. Символом міста є старий дерев’яний міст Капельбрюке. Дерев’яні опори, вкритий дереном дах, квіткові гірлянди вздовж перил і тихий плескіт води – тут хочеться бродити без кінця!

Ввечері переїзд в готель. Ночівля.

rovinji2_croatia_dt1krk_croatia_dt1

День 4. Сніданок. Вільний час в Цюриху. Рекомендуємо:
– «Берн – місто фонтанів, ведмедів та політиків» (32 EUR).

Докладніше ->
Місто, яке до нинішнього часу змогло зберегти свій унікальний і неповторний колорит в коктейлі середньовічної архітектури з сучасними будівлями, діловими кварталами з атмосферними, маленькими вуличками.

– поїздку «Вадуц – серце Ліхтенштейну» (32 EUR).
Докладніше ->
Середньовічне містечко, з вежами замку князя, притискається до лісистих гір з природніми ландшафтами Рейну. Помилуєтесь живописною панорамою на Рейнську долину, насолодитесь цілющим альпійським повітрям. Маленька столиця Ліхтенштейну дарує туристам ідеальний пейзаж для фото.

«Інтерлакен – столиця Бернського Високогір’я» (32 EUR).
Докладніше ->
«Місто між озерами» (Thun і Brienz) є курортною зоною протягом 300 років, найбільш відвідуваний курорт Швейцарії. Зі слів Мендельсона: Хто не бачив ландшафту Інтерлакена, тому невідана Швейцарія. Описати це неможливо… так як слова тут безсильні…

Нічний переїзд до ??????????? .

Відгадайте?! МІСТО?Відгадайте?! МІСТО?

День 5. Прибуття в ??????????. Вільний час у ??????????. Рекомендуємо:
– Екскурсію по ?????????? «??????????» (?? EUR).

Докладніше ->
 ????????????????????????????????????
Рекомендуємо:
– ????????????????? «?????????????????» (?? EUR).
Докладніше ->
????????????????????????????????????????????????…

??????????????????????????. Ночівля.

rovinji2_croatia_dt1krk_croatia_dt1

День 6. Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну. По дорозі додому пропонуємо факультативно екскурсію у Кракові (10 EUR). Приїзд до Львова. Орієнтовно до 23:59.

Замовити тур: «Тік-так… і ми в Швейцарії»Завантажити програму туру: «Тік-так… і ми в Швейцарії»Де придбати?! тур: «Тік-так… і ми в Швейцарії»Калькулятор для агентів: «Тік-так… і ми в Швейцарії»

У вартість туру ВКЛЮЧЕНО:
Зустріч кожного туриста представником фірми;
Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
Проживання 3 ночі в готелі 3-4* на базі ВB (сніданок);
Оглядова екскурсія по Цюриху;
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
Рекомендовані програми;
Медичне страхування на період туру – 120 грн.;
Послуги візового центру – 22 EUR;
Консульський збір – 35 EUR;
Надання візової підтримки – 10 EUR/особа;
ДОДАТКОВІ послуги (за бажанням Ваших туристів):
Доплата за вибір місця – 10 EUR/особа;
Доплата за зміну місця – 10 EUR/особа;

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм 20 осіб.

 

79005, м.Львів, вул. І.Франка 50
Тел./факс: +38 (032) 242 58 18
e-mail: diligancetravel@gmail.com